sobota, 5 stycznia 2013

Ulubione Filmy 2012

Dziś nie będzie o paznokciach, a nawet o kosmetykach. Dziś będzie o filmach, które podobały mi się w 2012 roku.

1. "Drive". Film strasznie klimatyczny, trochę zalatuje mi kinem klasy "B". Ryan Gosling i wszystko jasne :). Bardzo mało dialogów, świetna muzyka i widoki w tym filmie są nieziemskie.2. "Mirror Mirror". Super komedia :p. Myślałam, że ten film to zwykła bajka, a to bardzo fajny umilacz czasu. Julia Roberts Najlepsza!!! Śmiałam się na tym filmie kilka razy, a mnie rozśmieszyć niełatwo (filmowo oczywiście).3."One Day". Nie lubię komedii romantycznych, ale ta jest po prostu boska i w cale nie ma szczęśliwego zakończenie i wielkiego pocałunku na końcu.4. "The Dark Knight Rises" . Film, na który czekałam odkąd zobaczyłam "The Dark Knight". Jedyny w tym roku film o superbohaterach, który mi się podobał. Kocham filmy, które mnie zaskakują. :)


5. "The Girl with the Dragon Tattoo". Film mojego ulubionego reżysera, czyli Davida Finchera. Jak zwykle mnie nie zawiódł. Ma bardzo odważne sceny. Strasznie wciąga. Nie mogę doczekać się następnej części.


6. "The Help". Film, który pokazuję traktowania ludzi innego koloru skóry kilkadziesiąt lat temu w USA. Ciekawy i wzruszający :)


To były moje filmowe typy 2012 roku :) Mam nadzieję, że któreś widziałyście. czekam na wasze opinie :**

1 komentarz: